Отборът на Витоша Бистрица победи с 5:1 дубайския втородивизионен Емирейтс в контролна среща, играна на стадион "Витоша" в Бистрица.

"Тигрите" реализираха три бързи гола в самото начало на проверката чрез Александър Христев (5'), Даниел Кутев (6') и Христо Иванов (12'). Гостите от ОАЕ върнаха едно попадение десет минути след почивката, но малко след това последваха нови два гола за състава на рожденика Енгибар Енгибаров.

Витоша - Емирейтс 5:1

източник: fcvitosha.bg

Новото попълнение Милан Вушурович се разписа в 68-ата минута, а в 73-ата Атанас Кабов оформи крайното 5:1 в полза на Витоша.

Състав на Витоша за контролата с Емирейтс: 33. Кацарев (12. Георгиев 60'), 99. Илиев (6. Гьоков 46'), 22. Христев (15. Борисов 46'), 24. Купенов (16. Зюмбулев 58'), 18. Курупис (2. Гочев 60'), 17. Динев, 7. Кочилов (к) (4. Узунов 60'), 96. Иванов (5. Бонев 60'), 11. Кутев (66. Кабов 46'), 45. Долапчиев (10. Андон 60'), 88. Станкев (94. Вушурович 46').