Славия загуби с 2:3 у дома срещу втородивизионния Витоша Бистрица в контролна среща, която беше неофициален дебют за новия старши треньор на "белите" Владимир Иванов.

В четвъртата минута домакините поведоха в резултата с гол на защитника Георги Пашов, който се разписа след двойно подаване с нападателя Калоян Кръстев и точен удар от наказателното поле.

В средата на първата част Славия вкара и втори гол чрез юношата си Кръстев. След почивката на контролата, играна на стадион "Славия", отборът на Витоша стигна до пълен обрат в резултата, след като старши треньорът на "белите" Владимир Иванов изпробва различен състав.

В игра се появиха и каращите пробен период Сераф Джани, Делаи Мохамед и Габриел Бедрито. Тримата ще бъдат освободени от треньорското ръководство.

В 60-ата минута Кючуков направи резултата 2:1, а десет минути по-късно Лазаров изравни за 2:2.

Осем минути реди края на срещата Петров направи резултата 2:3 в полза на гостите от Витоша (Бистрица).

състав на Славия: Георги Петков, Георги Пашов, Мартин Семерджиев, Димитър Буров, Александру Джурджу, Емил Мартинов, Янис Карабельов, Борислав Балджийски, Божидар Васев, Сердер Сердеров, Калоян Кръстев (като резерви влязоха Марио Кирев, Евгений Тюкалов, Георги Йомов, Иван Минчев, Димитър Тодоров, Димитър Савов, Сераф Джани, Делаи Мохамед, Габриел Бедрито).