Пирин и Витоша играят един срещу друг във финален двубой за 13-ото място в Първа лига. В първата среща "орлетата" спечелиха с минималното 1:0 в Бистрица, а на полувремето в реванша резултатът е 0:0.

Срещата може да го гледате пряко в ефира на NOVA SPORT, онлайн на GONG PLAY и PLAY DIEMA XTRA, както и на честотите на Дарик радио.

Също така имате възможност да проследите развитието и минута по минута на Gong.bg.

Отново Вие имате възможността да определите най-добре представилия се футболист в двубоя или да гласувате за своя фаворит в нашата анкета за Играч на мача.

След края на мача победителят ще получи традиционната бутилка шампанско на Gong.bg, а също така ще даде ексклузивно интервю пред камерата на NOVA SPORT.