Славия загуби контролата срещу третодивизионния Витоша Бистрица с 1:2. Мачът се игра на изкуствения терен на стадиона в „Овча купел“.

„Белите“ излязоха предимно с резервите си и през по-голямата част от срещата Витоша имаше превес.

Събев откри резултата за аматьорския тим още в 10-ата минута. В 35-ата Петър Атанасов изравни. Четин Садула донесе победата на Витоша с 2:1 в 55-ата минута, след като оползотвори подаване на бившия таран на Славия Николай Божов.

Старши треньорът на Славия Иван Колев заложи на следния състав: Марио Кирев, Димитър Тодоров, Ангел Грънчов, Ивайло Марков, Крум Стоянов, Янис Карабельов, Петър Атанасов, Мартин Станкев, Иван Вълчанов, Китан Василев, Ивайло Димитров. Резерви: Емил Петров, Мирослав Христов, Владимир Семерджиев, Франк Мбарга, Каляон Кръстев, Мирослав Иванов, Марио Петков.